Přijďte si k nám nechat svázat své: diplomové práce, bakalářské práce, výroční zprávy a další dokumenty.
I letos Vám opět nabízíme službu vázacích prací, kterou jsme ještě zlevnili a zkrátili standardní dobu zpracování na 48 hodin.
Vázací práci si můžete objednat telefonicky: 605 853 547 nebo osobně na budově "S" Sokolská 113/8 a nyní zakázky nově přijímáme v Komunitním centru TULIPAN v Kostelní ulici 9/7 v Liberci (viz mapka) - tj. naproti kostelu sv. Antonína na Sokolském náměstí.
nebo e - mailem: vyplňte si náš formulář a pošlete na kontakt@sdruzenitulipan.cz
Nebo e - mailem: vyplňte si náš formulář a pošlete na kontakt@sdruzenitulipan.cz
Spojit můžete příjemné s užitečným. Máme zde pro Vás otevřenou také nákupní galerii s našimi výrobky a každý zákazník, který si zadá vazbu BP či DP, od nás dostane kávu zdarma!
Podívejte se na náš ceník vázacích prací, tisku a dobu zpracování:
CENÍK
Ještěd