Naším cílem je pomoci našim klientům
01.11.2021
Naším cílem je pomoci našim klientům na cestě k jejich samostatnému a plnohodnotnému životu.
Jsme velmi rádi, že se nám od roku 2017 podařilo již několik životních příběhů změnit. Podařilo se nám pomoci našim klientům najít sebedůvěru a odvahu. Společně s klienty jsme našli cestu k řešení jejich tíživé životní situace. Ne vždy je cesta k samostatnému životu jednoduchá, ale vždy se snažíme najít ten nejschůdnější cíl pro naše klienty.
Před pár dny se k nám na sociální služby nastěhoval nový klient. Čeká nás společná práce na tom, aby jsme našli přesně to kde klient potřebuje podporu a pomoc. Zároveň se těšíme, že nás jako každý nový klient něčemu naučí. Zde naše společná cesta začíná.
Za celý náš tým přejeme našemu novému klientovi, aby se mu u nás líbilo, aby služba splnila a možná i předčila jeho očekávání.
Naším cílem je rozvíjet se. Tak jdeme na to :-)