/

Kulturní akce

Kulturní akce a destigmatizační kampaň
Občanské sdružení TULIPAN
Hlavním cílem pořádáním kulturních aktivit je dosáhnout setkávání jedinců se ZP, jednak mezi sebou navzájem, ale zároveň i při určitých akcích s intaktní společností, což vede  k normalizaci života. Směrem na venek aktivně prezentovat nejenom tvorbu osob se zdravotním znevýhodněním, ale zároveň při našich akcích dáváme prostor začínajícím umělcům k jejich prezentaci. Aktérům se dostane vyjádření uznání hodnoty druhých lidí, vnímání a přijetí druhých lidí a jejich ocenění.
TULIFEST

Tulifest vznikl v roce 2014 jako jedna z mnoha kulturních a zábavných akcí Sdružení TULIPAN s cílem zviditelnit začínající či amatérské interprety a pokusit se o společné sdílení handicapované a zdravé společnosti. Jedná se o hudební soutěž bez věkového a žánrového omezení, do které se mohou přihlásit zdraví nebo handicapovaní sólisté či kapely. Porota vždy vybere 10 finalistů, kteří se zúčastní samotné soutěže. Účinkující mohou vystoupit s vlastní tvorbou, ale i s cover verzemi jiných skupin. Poté, co všichni interpreti vystoupí, ohodnotí jejich výkony porota složená z profesionálních hudebníků či lidí z branže. Výherce soutěže má možnost natočit svůj singl v profesionálním nahrávacím studiu nebo vystoupit na festivalu BENÁTSKÁ, který se koná každý rok v červenci v libereckém Vesci.

Více informací o Tulifestu najdete zde

Ještěd 
 
 rozměry: ...

Týden s TULIPANem
Týden s TULIPANem je tradiční akcí pořádaná Sdružením TULIPAN. V rámci tohoto týdne probíhá řada zajímavých akcí, počínaje vernisáží obrazů, sportovním kláním, módní přehlídkou a především pokořením Guinnessova rekordu, který se uskuteční vždy na náměstí Dr.E.Beneše. V pátek je celá akce ukončena benefičním koncertem, kde již vystoupilo spoustu regionálních kapel, ale i známé osobnosti, jako je například Martin Maxa, Kamil Střihavka, Dagmar Pecková a The Tap Tap.

Více informací o Týdnu s TULIPANem najdete zde

Ještěd 
 
 rozměry: ...

SEZNAMKA

Sdružení TULIPAN spustilo internetovou seznamku pro osoby se zdravotním znevýhodněním nesoucí název K sobě blíž. Projekt seznamky byl podpořen od Nadace Via prostřednictvím Fondu T Mobile. Přes tuto internetovou seznamku mají možnost lidé, ať s handicapem, či zdraví, využít k nalezení toho správného kamaráda, přítele, či partnera. Žít partnerský vztah patří k normálním aspektům života u všech jedinců, bez ohledu na jejich zdravotní znevýhodnění, barvu pleti, vyznání apod. A tomu se snaží dopomoci i projekt internetové seznamky, kterou naleznete na www.ksobebliz.eu. Teď už si zbývá pouze přát řadu rozzářených zamilovaných očí.

Více informací o seznamce najdete zde

Ještěd 
 
 rozměry: ...

Chráněná dílna
Aktuality
O nás

Naše činnost

Volná pracovní místa

E-shop


Akce
Veřejná sbírka
Fotogalerie
Poradenství
Média o nás
Týden s TULIPANem

GIVT
Partneři

Ochrana osobních údajů

Pravidla přístupnosti webu
Kontakt

Sdružení TULIPAN, z.s.
Chráněné dílny

Jablonecká 46/34, Liberec - Liberec V-Kristiánov

Komunitní centrum TULIPAN

Frýdlantská 1351/15, Liberec

© copyright Sdružení TULIPAN, z.s., webdesign & developed by 5Q, spol. s r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.